Opcje przeglądania

Remont domu najczęściej wiąże się z koniecznością zakupu odpowiednich produktów do malowania ścian. W naszej ofercie znajdziesz farby akrylowe i lateksowe, które charakteryzują się dużą odpornością, ale również doskonałym kryciem.

Farby lateksowe zawierają w składzie emulsje żywiczne. To właśnie ten składnik jest odpowiedzialny za łatwe oraz gładkie nakładanie produktu na konkretną powierzchnię. W farbach akrylowych również znajdują się emulsje żywiczne, jednak jest ich nieco mniej. Oba rodzaje są odporne na ścieranie oraz czyszczenie, szybko wysychają oraz charakteryzują się doskonałym kryciem. Nasi klienci mogą u nas kupić m.in. farby Tikkurila w różnych odsłonach kolorystycznych.

Farby gruntujące

Farby gruntujące ułatwiają malowanie sufitów oraz ścian. Mogą być stosowane zarówno podczas remontu, jak i na zupełnie nowe ściany, które wcześniej nie były pokrywane farbą. Warto z nich skorzystać, ponieważ jest to dobry sposób na to, żeby przygotować powierzchnię do właściwego malowania. Dzięki temu nakładanie kolejnych warstw będzie znacznie łatwiejsze, a krycie dokładniejsze. Co ważne, taki produkt wzmacnia również strukturę podłoża oraz zmniejsza jego chłonność, dzięki czemu w trakcie remontu zużywa się mniej właściwych produktów, a więc można na tym sporo zaoszczędzić!

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium